Zum Hauptinhalt springen

Aktuelles

Latvijas fināls 2020

Lettisch

Daudzās valstīs skolēniem šogad no debatēm bija jāatsakās, citās valstīs tās varēja notikt tikai tiešsaistē. Latvija bija viens no nedaudzajiem izņēmumiem. Rīgā šogad fināls notika (gandrīz) tāpat kā ierasts.

weiterlesen

Gabriela Ozoliņa no Rīgas kļūst par Latvijas fināla uzvarētaju 2018

Lettisch

Četri labākie debatētāji nacionālajā finālā spraigās debatēs vācu valodā diskutēja par jautājumu „Vai Latvijas skolās būtu jāievieš valsts aizsardzības mācība kā obligāts mācību priekšmets?“

weiterlesen

Latvijas skolēni sacentīsies par nacionālā mērogā labākā debatētāja titulu vienīgajā vācvalodīgajā debašu konkursā Centrālās un Austrumeiropas valstīs

Lettisch

Ielūdzam Jūs uz konkursa “Pasaules jaunatne debatē” Latvijas finālu! Latvijas skolēni vācu valodā debatēs par jautājumu „Vai Latvijas skolās būtu jāievieš valsts aizsardzības mācība kā obligāts mācību priekšmets?“ un sacentīsies par Latvijas uzvarētāja titulu vienīgajā vācvalodīgajā debašu konkursā Centrālajā un Austrumeiropā.

weiterlesen

Natālija Šreibere no Rīgas iegūst otro vietu XI Starptautiskajā finālā

Lettisch

Četri labākie Centrālās un Austrumeiropas debatētāji, kuri apgūst vācu valodu, 29. septembrī konkursa “Pasaules jaunatne debatē” XI Starptautiskajā finālā cīnījās par šā gada uzvarētāja titulu, debatējot par jautājumu “Vai valstij jānosaka plašs interneta regulējums?“. Uzvarētājas gods tika Janai Bitsai no Ukrainas, bet Latvijas pārstāve Natālija Šreibere no Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas, kura vācu valodu apgūst tikai nedaudz ilgāk kā divus gadus, ieguva godpilno otro vietu.

weiterlesen

Maksims Škarpovs un Natālija Šreibere pārstāvēs Latviju konkursa “Pasaules jaunatne debatē” XI Starptautiskajā finālā

Lettisch

Konkursa “Pasaules jaunatne debatē” Latvijas fināla uzvarētāji Maksims Škarpovs un Natālija Šreibere septembra beigās pārstāvēs mūsu valsti Starptautiskā fināla nedēļā Tallinā, kur kopā ar labākajiem jaunajiem debatētājiem no desmit Centrālās un Austrumeiropas valstīm vācu valodā debatēs par sabiedrībā aktuāliem tematiem, pilnveidos savas prasmes uzstāties publikas priekšā un izbaudīs plašu kultūras programmu.

weiterlesen