Zum Hauptinhalt springen

XI-ąjame Tarptautiniame „Tarptautinių jaunimo debatų“ finale Lietuvai atstovaus Dalia ir Bazilė

Litauisch

Sugebėti įžvelgti aktualias politines temas, suvaldyti įtampą, kalbėti prieš didelę auditoriją ir visa tai užsienio kalba. Dalia Karpauskaitė ir Bazilė Gancevičiūtė, Lietuvos nacionalinio jaunimo debatų finalo nugalėtojos, nekantriai laukia įdomios Tarptautinės finalo savaitės Taline, kur susitiks su geriausiai vokiečių kalba debatuojančiais moksleiviais iš dešimties Vidurio ir Rytų Europos valstybių.

Šiais metais dvidešimt nacionalinių debatų nugalėtojų iš Estijos, Latvijos, Lietuvos, Lenkijos, Rusijos, Slovėnijos, Slovakijos, Čekijos, Ukrainos ir Vengrijos susitiks Estijos sostinėje Taline. Visą finalo savaitę jie diskutuos politinėmis bei socialinėmis temomis ir susitiks debatuose bei kasdieniame gyvenime.

XI-ąjame Tarptautiniame finale, kuris yra visų konkursinių metų iškilminga kulminacija, keturi stipriausi finalistai ir finalistės dėl tarptautinės pergalės varžysis diskutuodami tema:

„Ar reikalingas visapusiškas valstybinis interneto reguliavimas?"

Stebėkite debatus ir pakalbinkite geriausius, atrinktus iš daugiau nei 2.300 geriausiai vokiečių kalba debatuojančių moksleivių iš Vidurio ir Rytų Europos valstybių:

Penktadienis, 2017 rugsėjo 29 diena, 11.30 – 13.45 val.,
KUMU (Estijos meno muziejus), A. Weizenbergi 34 / Valge 1, Talinas

Vidurio ir Rytų Europoje rengiamas konkursas „Tarptautiniai jaunimo debatai“ yra Goethe‘s instituto, fondo „Erinnerung, Verantwortung und Zukunft“, „Hertie“ fondo ir Vokietijos Centrinės užsienio švietimo sistemos valdybos projektas. XI-ąjį Tarptautinį finalą globoja Estijos parlamento pirmininkas Eiki Nestoras.

Negalite nuvykti į Taliną? Tada stebėkite finalinį renginį tiesiogiai!

« Zurück