Zum Hauptinhalt springen

Українські учні дебатуватимуть за національну перемогу в єдиному німецькомовному конкурсі з дебатів у Центральній та Східній Європі

Ukrainisch

Ми раді запросити Вас на Національний фінал конкурсу Міжнародні молодіжні дебати. Українські школярі обговорюватимуть німецькою мовою наступну тему: "Чи повинна зовнішня та незалежна організація відповідати за боротьбу з корупцією в Україні?" і змагатимуться за перемогу в Україні в єдиному німецькомовному конкурсі дебатів в Центральній та Східній Європі.

Ви матимете змогу на власні очі отримати уявлення про дебати, а також безпосередньо поспілкуватися з найкращими німецькомовними учасниками дебатів:

П’ятниця, 18 Травня 2018, 14.00 годин
Національна академія наук України, Великий конференц-зал, вул. Володимирська, 54, 01030 Київ.

Проект Міжнародні молодіжні дебати підтримує дебати як засіб демократичного вирішення суперечностей, а також сприяє розвитку багатомовності в Європі. В конкурсі Міжнародні молодіжні дебати щороку беруть участь приблизно 2.500 учнів з 150 шкіл з 12 країн Центральної та Східної Європи. В Україні конкурс проводиться з 2006 року.

Міжнародні молодіжні дебати – конкурс у країнах Центральної та Східної Європи» - це проект Goethe-Institut, фонду «Пам'ять, відповідальність та майбутнє», Благодійного фонду Герті та Центрального відомства з питань середньої освіти за кордоном. В Україні проект підтримується Фондом Кличко.

« Zurück