Zum Hauptinhalt springen

Maksims Škarpovs un Natālija Šreibere pārstāvēs Latviju konkursa “Pasaules jaunatne debatē” XI Starptautiskajā finālā

Lettisch

Konkursa “Pasaules jaunatne debatē” Latvijas fināla uzvarētāji Maksims Škarpovs un Natālija Šreibere septembra beigās pārstāvēs mūsu valsti Starptautiskā fināla nedēļā Tallinā, kur kopā ar labākajiem jaunajiem debatētājiem no desmit Centrālās un Austrumeiropas valstīm vācu valodā debatēs par sabiedrībā aktuāliem tematiem, pilnveidos savas prasmes uzstāties publikas priekšā un izbaudīs plašu kultūras programmu.

Šogad Igaunijas galvaspilsēta pulcēs divdesmit labākos debatētājus no Čehijas, Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Krievijas, Slovēnijas, Slovākijas, Ukrainas un Ungārijas. Tallinā jaunieši nedēļas garumā diskutēs par politiski un sabiedriski aktuāliem jautājumiem un iepazīs cits citu gan debatēs, gan ikdienā.

Par gada svarīgākā notikuma, XI Starptautiskā fināla, uzvarētāja titulu cīnīsies četri labākie, debatējot par jautājumu

”Vai valstij jānosaka plašs interneta regulējums?”.

Aicinām apmeklēt fināla debates un tikties ar labākajiem Centrālās un Austrumeiropas debatētajiem, kas sevi apliecinājuši vairāk nekā 2300 dalībnieku konkurencē. Starptautiskā fināla debates norisināsies

piektdien, 2017. gada 29. septembrī, no plkst. 11.30 līdz 13.45
KUMU mākslas muzejā, A. Weizenbergi 34 / Valge 1, 10127 Tallinā.

"Pasaules jaunatne debatē – konkurss Centrālās un Austrumeiropas valstīs" ir Gētes institūta, fonda „Erinnerung, Verantwortung und Zukunft" (EVZ), sabiedriskā labuma organizācijas „Hertie-Stiftung" un Vācijas skolu sistēmas ārvalstīs pārvaldes projekts. XI Starptautiskā fināla patrons – Igaunijas parlamenta prezidents Eiki Nestors.

Ja nevarat ierasties Tallinā, aicinām sekot fināla debatēm interneta tiešraidē vietnēs!

« Zurück