Zum Hauptinhalt springen

Lietuvos moksleiviai susitiks vieninteliame Vidurio ir Rytų Europoje vokiečių kalba vykstančiame debatų konkurse ir kovos dėl pergalės šalies finale

Litauisch

Maloniai kviečiame Jus į konkurso „Tarptautiniai jaunimo debatai“ šalies finalą. Lietuvos moksleiviai varžysis dėl pergalės diskutuodami tema „Ar reikia Lietuvoje vietoje balsavimo teisės įvesti privalomą balsavimą?“ Tai vienintelis Vidurio ir Rytų Europoje vokiečių kalba vykstantis debatų konkursas.

Susipažinkite su debatais, pakalbinkite geriausius vokiečių kalba debatuojančius Lietuvos moksleivius:

Penktadienis, 2018 m. balandžio 27 d., 13.00 val.
Tolerancijos centras, Naugarduko g. 10/2, Vilnius.

Tarptautiniai jaunimo debatai stiprina debatų kaip demokratijos instrumento vaidmenį ir skatina aktyvią daugiakalbystę Europoje. Šiuo metu apie 2 500 moksleivių iš daugiau nei 150 mokyklų iš dvylikos Vidurio ir Rytų Europos šalių dalyvauja šiame konkurse.  Lietuvoje konkursas „Tarptautiniai jaunimo debatai“ vyksta nuo 2006 metų.

„Tarptautiniai jaunimo debatai – šalių konkursai Vidurio ir Rytų Europoje“ yra Goethe‘s instituto, fondo „Erinnerung, Verantwortung und Zukunft“, Hertie fondo ir Centrinės užsienio švietimo sistemos valdybos (ZfA) projektas. Lietuvoje projektą remia Lietuvos moksleivių neformaliojo švietimo centras. Projekto globėjas Arnoldas Pranckevičius, Europos Komisijos atstovybės Vilniuje vadovas.

 

« Zurück