Zum Hauptinhalt springen

Latvijas skolēni sacentīsies par nacionālā mērogā labākā debatētāja titulu vienīgajā vācvalodīgajā debašu konkursā Centrālās un Austrumeiropas valstīs

Lettisch

Ielūdzam Jūs uz konkursa “Pasaules jaunatne debatē” Latvijas finālu! Latvijas skolēni vācu valodā debatēs par jautājumu „Vai Latvijas skolās būtu jāievieš valsts aizsardzības mācība kā obligāts mācību priekšmets?“ un sacentīsies par Latvijas uzvarētāja titulu vienīgajā vācvalodīgajā debašu konkursā Centrālajā un Austrumeiropā.

Aicinām Jūs apmeklēt konkursa finālu un tikties ar Latvijas labākajiem debatētājiem! Pasākums norisināsies

ceturtdien, 2018. gada 26. aprīlī, plkst. 14.00,
Latvijas Universitātes Mazajā aulā, Raiņa bulvārī 19, Rīgā.

Projekts stiprina debates kā demokrātisku diskusiju instrumentu un sekmē aktīvu daudzvalodību Eiropā. Kopumā projektā “Pasaules jaunatne debatē” piedalās ap 2500 skolēnu no 150 skolām divpadsmit Centrālās un Austrumeiropas valstīs. Latvijā konkurss norisinās jau kopš 2006. gada.

“Pasaules jaunatne debatē – konkurss Centrālās un Austrumeiropas valstīs” ir Gētes institūta, fonda “Atmiņa, atbildība un nākotne” (EVZ), sabiedriskā labuma organizācijas “Hertie-Stiftung” un Vācijas skolu sistēmas ārvalstīs pārvaldes projekts.

« Zurück