Zum Hauptinhalt springen

Єлейко Ярема-Лука зі Львову став переможцем конкурсу Міжнародні молодіжні дебати в Україні 2018

Ukrainisch

Чотири найкращих дебатанти України мали дуже напружені дебати у фіналі німецькомовного конкурсу на тему: "Чи повинна зовнішня та незалежна організація відповідати за боротьбу з корупцією в Україні?".

Суть дебатів полягала не лише в кращому знанні теми, але й в тому, щоб справедливо та по суті дискутувати з точками зору інших учасників. Тому важливо було добре слухати, розуміти протилежну позицію, а також вміти критично осмислювати думку опонента та підтримувати свою позицію за допомогою аргументів.

Але саме Єлейко Ярема-Лука (школа № 28, Львів) переконав журі в своїх красномовних здібностях. Разом з Козак Дарією (школа №239, Київ), що зайняла друге місце, він представлятиме Україну на Міжнародному фіналі конкурсу 20 вересня в Братиславі.

Проект Міжнародні молодіжні дебати підтримує дебати як засіб демократичного вирішення суперечностей, а також сприяє розвитку багатомовності в Європі. В конкурсі Міжнародні молодіжні дебати щороку беруть участь приблизно 2.500 учнів з 150 шкіл з 12 країн Центральної та Східної Європи. В Україні конкурс проводиться з 2006 року.

Міжнародні молодіжні дебати – конкурс у країнах Центральної та Східної Європи» - це проект Goethe-Institut, фонду «Пам'ять, відповідальність та майбутнє», Благодійного фонду Герті та Центрального відомства з питань середньої освіти за кордоном. В Україні проект підтримується Фондом Кличко.

 

Зайняті місця в конкурсі

1. Єлейко Ярема-Лука, Школа № 28, Львів

2. Козак Дарія, Школа № 239, Київ

3. Маєвська Анна, Школа № 8, Львів

4. Агеєнко Катерина, Гімназія №6, Харків

 

Інформація для преси та фотографіїwww.jugend-debattiert.eu/Presse.

« Zurück