Zum Hauptinhalt springen

Яна та Діана представляють Україну на XI. Міжнародному фінальному тижні Міжнародних молодіжних дебатів

Ukrainisch

Отримати уявлення про актуальні політичні теми, пережити хвилювання, говорити перед великою аудиторією і все це на іноземній мові. Яна Біць та Діанa Паневськa, обидві українськi переможиці конкурсу „Міжнародні молодіжні дебати“, з нетерпінням чекають захоплюючого міжнародного фінального тижня у Таллінні з найкращими німецькомовними майстрами дебатів з десяти країн Центральної та Східної Європи.

Цього року загалом 20 переможців національних змагань з Естонії, Латвії, Литви, Польщі, Росії, Словенії, Словаччини, Чехії, України та Угорщини відвідають столицю Естонії Таллінн. Там вони упродовж всього фінального тижня займатимуться політичними та соціальними питаннями та матимуть спільні зустрічі на дебатах й у повсякденні.

На XI. Міжнародному фіналі, що стане урочистою кульмінацією всього проектного року, чотири найкращі учасники боротимуться за загальну міжнародну перемогу на фінальних дебатах довкола наступної теми:

"Чи повинне існувати всеохоплююче державне регулювання Інтернету?"

Слідкуйте близько за дебатами та приходьте на розмову з найкращими серед більш ніж 2300 німецькомовних учасників дебатів з Центральної та Східної Європи:

П'ятниця, 29 вересня 2017 року, 11:30-13:45
KUMU (Естонський художній музей), А. Вейзенберги 34 / Валге 1, 10127 Таллінн.

„Jugend debattiert international/ Міжнародні молодіжні дебати – конкурс серед країн Центральної та Східної Європи» - це проект Ґете-Інституту, Фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє», Благодійного фонду «Герті» та Центрального відомства з питань середньої освіти за кордоном. XI. Міжнародний фінал був під патронатом голови парламенту Естонії Еікі Нестора.

Ви не можете поїхати до Таллінна? Тоді слідкуйте за фіналом в прямому ефірі!

« Zurück