Zum Hauptinhalt springen

Яна Біць перемогла в XI Міжнародному фіналі ММД 2017

Ukrainisch

Чотири найкращі учасники дебатів з Центральної та Східної Європи боролися сьогодні на німецькій мові за загальну перемогу цього року на XI. Міжнародному фіналі Міжнародних молодіжних дебатів. За 24 хвилини фінальних дебатів Яна Біць з Івано-Франківської школи №5 змогла переконати прекрасним виступом в своїй позиції. Друга учасниця XI. Фінального тижня з України Діана Паневська з Гімназії № 1 також брала участь в тренінгах та дебатах разом з іншими 19 учасниками.

„Чи повинне існувати всеохоплююче державне регулювання Інтернету?“, - звучала тема дебатів.  Яна за жеребкуванням захищала сторону „Проти“ разом з Наталією Шребере (2 місце), в той час як сторону „За“ підтримували Дора Домотьор-Нагі (3 місце) з Угорщини та Терезія Говоркова (4 місце) з Чехії. Протягом 24 хвилин учасники обмінювалися аргументами За та Проти регулювання інтернету, заключним словом журі було: Яна везе в Україну цьогорічну спільну міжнародну перемогу.

Міжнародний фінал є урочистою кульмінацією всього проектного року. Загалом 20 переможців національних змагань з Естонії, Латвії, Литви, Польщі, Росії, Словенії, Словаччини, Чехії, України та Угорщини відвідали столицю Естонії Таллінн для того, щоб займатися під час дебатів політичними та соціальними питаннями та мати спільні зустрічі на дебатах й у повсякденні.

„Jugend debattiert international/ Міжнародні молодіжні дебати – конкурс серед країн Центральної та Східної Європи“ - це проект Goethe-Institut, Фонду „Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє“, Благодійного фонду „Герті“ та Центрального відомства з питань середньої освіти за кордоном. В Україні проект підтримується Фондом Кличко.
XI. Міжнародний фінал був під патронатом голови парламенту Естонії Еікі Нестора.

« Zurück