Jugend debattiert

Aktuelles

Vilija Sviderskytė nugalėjo nacionaliniame Tarptautinių jaunimo debatų finale Lietuvoje

  Litauisch

Keturi geriausi Lietuvos debatantai šiandien leidosi į intensyvius debatus vokiečių kalba, kurių tema:

„Ar visuomeninis miesto transportas turi būti nemokamas?“

 

weiterlesen

XII-asis Tarptautinis „Tarptautinių jaunimo debatų“ finalas tiesioginėje transliacijoje rugsėjo 20 d.

  Litauisch

Vienintelis moksleiviams skirtas vokiečių kalba vykstantis debatų konkursas 24 geriausiai debatuojančius moksleivius ir moksleives iš dvylikos šalių į šių konkursinių metų iškilmingą kulminaciją suburs Slovakijos sostinėje Bratislavoje.

weiterlesen

Vytautė Varneckaitė iš Kauno nugalėjo nacionaliniame Tarptautinių jaunimo debatų finale Lietuvoje 2018

  Litauisch

Keturi geriausi Lietuvos debatantai leidosi į intensyvius debatus vokiečių kalba gvildendami temą: „Ar reikia Lietuvoje vietoje balsavimo teisės įvesti privalomą balsavimą?“

weiterlesen

Lietuvos moksleiviai susitiks vieninteliame Vidurio ir Rytų Europoje vokiečių kalba vykstančiame debatų konkurse ir kovos dėl pergalės šalies finale

  Litauisch

Maloniai kviečiame Jus į konkurso „Tarptautiniai jaunimo debatai“ šalies finalą. Lietuvos moksleiviai varžysis dėl pergalės diskutuodami tema „Ar reikia Lietuvoje vietoje balsavimo teisės įvesti privalomą balsavimą?“ Tai vienintelis Vidurio ir Rytų Europoje vokiečių kalba vykstantis debatų konkursas.

weiterlesen

XI-ame Tarptautiniame „Tarptautinių jaunimo debatų“ finale nugalėjo Jana Bits iš Ukrainos

  Litauisch

Keturios geriausios vokiečių kalba diskutuojančios moksleivės iš Vidurio ir Rytų Europos rugsėjo 29 dieną varžėsi dėl tarptautinės pergalės XI-ame Tarptautiniame „Tarptautinių jaunimo debatų“ finale Taline.

weiterlesen

XI-ąjame Tarptautiniame „Tarptautinių jaunimo debatų“ finale Lietuvai atstovaus Dalia ir Bazilė

  Litauisch

Sugebėti įžvelgti aktualias politines temas, suvaldyti įtampą, kalbėti prieš didelę auditoriją ir visa tai užsienio kalba. Dalia Karpauskaitė ir Bazilė Gancevičiūtė, Lietuvos nacionalinio jaunimo debatų finalo nugalėtojos, nekantriai laukia įdomios Tarptautinės finalo savaitės Taline, kur susitiks su geriausiai vokiečių kalba debatuojančiais moksleiviais iš dešimties Vidurio ir Rytų Europos valstybių.

weiterlesen