Zum Hauptinhalt springen

Єлейко Ярема-Лука зі Львову став переможцем конкурсу Міжнародні молодіжні дебати в Україні 2018

Ukrainisch

Чотири найкращих дебатанти України мали дуже напружені дебати у фіналі німецькомовного конкурсу на тему: "Чи повинна зовнішня та незалежна організація відповідати за боротьбу з корупцією в Україні?".

weiterlesen

Українські учні дебатуватимуть за національну перемогу в єдиному німецькомовному конкурсі з дебатів у Центральній та Східній Європі

Ukrainisch

Ми раді запросити Вас на Національний фінал конкурсу Міжнародні молодіжні дебати. Українські школярі обговорюватимуть німецькою мовою наступну тему: "Чи повинна зовнішня та незалежна організація відповідати за боротьбу з корупцією в Україні?" і змагатимуться за перемогу в Україні в єдиному німецькомовному конкурсі дебатів в Центральній та Східній Європі.

weiterlesen

Яна Біць перемогла в XI Міжнародному фіналі ММД 2017

Ukrainisch

Чотири найкращі учасники дебатів з Центральної та Східної Європи боролися сьогодні на німецькій мові за загальну перемогу цього року на XI. Міжнародному фіналі Міжнародних молодіжних дебатів. За 24 хвилини фінальних дебатів Яна Біць з Івано-Франківської школи №5 змогла переконати прекрасним виступом в своїй позиції. Друга учасниця XI. Фінального тижня з України Діана Паневська з Гімназії № 1 також брала участь в тренінгах та дебатах разом з іншими 19 учасниками.

weiterlesen

Яна та Діана представляють Україну на XI. Міжнародному фінальному тижні Міжнародних молодіжних дебатів

Ukrainisch

Отримати уявлення про актуальні політичні теми, пережити хвилювання, говорити перед великою аудиторією і все це на іноземній мові. Яна Біць та Діанa Паневськa, обидві українськi переможиці конкурсу „Міжнародні молодіжні дебати“, з нетерпінням чекають захоплюючого міжнародного фінального тижня у Таллінні з найкращими німецькомовними майстрами дебатів з десяти країн Центральної та Східної Європи.

weiterlesen

Національний фінал 2018

Національний півфінал 2018

Національний кваліфікаційний відбір 2018


Демократія потребує таких громадян, які ставлять критичні запитання, людей, які висловлюють свою думку і при цьому прислуховуються до думок інших, а також можуть чесно та по суті вести дискусії. Цим базовим громадянським компетенціям і навчає проект «Міжнародні молодіжні дебати», який на цей момент є єдиним міжнародним німецькомовним конкурсом дебатів для школярів з Середньої та Східної Європи.

 

Про проект
Міжнародні молодіжні дебати сприяють розвитку у молодих людей навичок переконливо і зі знанням справи представляти свої погляди і позиції німецькою мовою як іноземною. Проект закріплює роль дебатів як засобу демократичної полеміки та підтримує активне вивчення мов у Європі. Зміст конкурсу полягає в дебатуванні німецькою мовою на теми з галузей шкільного повсякдення, засад права і прав людини, історії (особливо опрацювання історичного досвіду несправедливості) та Європи.
 
Тренування та конкурс
Конкурсу передує навчальна стадія тривалістю декілька місяців, де за чіткою програмою школярі готуються до дебатів і опрацьовують зміст важливих питань. Розпочинаючись шкільними і регіональними змаганнями, конкурс продовжується півфіналом та зрештою національним фіналом. Учасники з кожної країни, які посіли перше і друге місце, проходять у міжнародний фінал, який кожного року відбувається восени в різних країнах учасниках проекту.
  
Для учнів та школярів
В конкурсі беруть участь приблизно 3000 учнів з 180 шкіл Білорусії, Болгарії, Естонії, Латвії, Литви, Польщі, Угорщини, Росії, Словаччини, Словенії, Чехії та України. До участі допускаються учні починаючи з 10 класу та їх вчителі.
 
Партнери проекту
„Jugend debattiert international – конкурс серед країн Центральної та Східної Європи» - це проект Ґете-Інституту, Фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє», Благодійного фонду «Герті» та Центрального відомства з питань середньої освіти за кордоном.


Тут можна знайти всю інформацію про проект Міжнародні молодіжні дебати, який на цей час є єдиним міжнародним німецькомовним конкурсом серед учнів Центральної та Східної Європи.

Фотоматеріал про всі заходи можна скачати на нашому сайті www.jugend-debattiert.eu/presse.


Контактны особи національних раундів конкурсу Jugend debattiert international в Україні:

Віта Тимченко  
керівник проекту «Школи: партнери майбутнього»
національний координатор Jugend debattiert international
Тел.: +380 44 4969785
Vita.Tymchenko@goethe.de

Christoph Jeggle
ZfA Kiew
kiew@auslandsschulwesen.de