Jugend debattiert

Українська
Новини з України

Єлейко Ярема-Лука зі Львову став переможцем конкурсу Міжнародні молодіжні дебати в Україні 2018

  Ukrainisch

Чотири найкращих дебатанти України мали дуже напружені дебати у фіналі німецькомовного конкурсу на тему: "Чи повинна зовнішня та незалежна організація відповідати за боротьбу з корупцією в Україні?".

weiterlesen

Українські учні дебатуватимуть за національну перемогу в єдиному німецькомовному конкурсі з дебатів у Центральній та Східній Європі

  Ukrainisch

Ми раді запросити Вас на Національний фінал конкурсу Міжнародні молодіжні дебати. Українські школярі обговорюватимуть німецькою мовою наступну тему: "Чи повинна зовнішня та незалежна організація відповідати за боротьбу з корупцією в Україні?" і змагатимуться за перемогу в Україні в єдиному німецькомовному конкурсі дебатів в Центральній та Східній Європі.

weiterlesen

Яна Біць перемогла в XI Міжнародному фіналі ММД 2017

  Ukrainisch

Чотири найкращі учасники дебатів з Центральної та Східної Європи боролися сьогодні на німецькій мові за загальну перемогу цього року на XI. Міжнародному фіналі Міжнародних молодіжних дебатів. За 24 хвилини фінальних дебатів Яна Біць з Івано-Франківської школи №5 змогла переконати прекрасним виступом в своїй позиції. Друга учасниця XI. Фінального тижня з України Діана Паневська з Гімназії № 1 також брала участь в тренінгах та дебатах разом з іншими 19 учасниками.

weiterlesen

Яна та Діана представляють Україну на XI. Міжнародному фінальному тижні Міжнародних молодіжних дебатів

  Ukrainisch

Отримати уявлення про актуальні політичні теми, пережити хвилювання, говорити перед великою аудиторією і все це на іноземній мові. Яна Біць та Діанa Паневськa, обидві українськi переможиці конкурсу „Міжнародні молодіжні дебати“, з нетерпінням чекають захоплюючого міжнародного фінального тижня у Таллінні з найкращими німецькомовними майстрами дебатів з десяти країн Центральної та Східної Європи.

weiterlesen
Фотогалерея

Національний фінал 2018

Національний півфінал 2018

Національний кваліфікаційний відбір 2018

Про проект

Демократія потребує таких громадян, які ставлять критичні запитання, людей, які висловлюють свою думку і при цьому прислуховуються до думок інших, а також можуть чесно та по суті вести дискусії. Цим базовим громадянським компетенціям і навчає проект «Міжнародні молодіжні дебати», який на цей момент є єдиним міжнародним німецькомовним конкурсом дебатів для школярів з Середньої та Східної Європи.

 

Про проект
Міжнародні молодіжні дебати сприяють розвитку у молодих людей навичок переконливо і зі знанням справи представляти свої погляди і позиції німецькою мовою як іноземною. Проект закріплює роль дебатів як засобу демократичної полеміки та підтримує активне вивчення мов у Європі. Зміст конкурсу полягає в дебатуванні німецькою мовою на теми з галузей шкільного повсякдення, засад права і прав людини, історії (особливо опрацювання історичного досвіду несправедливості) та Європи.
 
Тренування та конкурс
Конкурсу передує навчальна стадія тривалістю декілька місяців, де за чіткою програмою школярі готуються до дебатів і опрацьовують зміст важливих питань. Розпочинаючись шкільними і регіональними змаганнями, конкурс продовжується півфіналом та зрештою національним фіналом. Учасники з кожної країни, які посіли перше і друге місце, проходять у міжнародний фінал, який кожного року відбувається восени в різних країнах учасниках проекту.
  
Для учнів та школярів
В конкурсі беруть участь приблизно 3000 учнів з 180 шкіл Білорусії, Болгарії, Естонії, Латвії, Литви, Польщі, Угорщини, Росії, Словаччини, Словенії, Чехії та України. До участі допускаються учні починаючи з 10 класу та їх вчителі.
 
Партнери проекту
„Jugend debattiert international – конкурс серед країн Центральної та Східної Європи» - це проект Ґете-Інституту, Фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє», Благодійного фонду «Герті» та Центрального відомства з питань середньої освіти за кордоном.

Інформація для преси

Тут можна знайти всю інформацію про проект Міжнародні молодіжні дебати, який на цей час є єдиним міжнародним німецькомовним конкурсом серед учнів Центральної та Східної Європи.

Фотоматеріал про всі заходи можна скачати на нашому сайті www.jugend-debattiert.eu/presse.

Контакт

Контактны особи національних раундів конкурсу Jugend debattiert international в Україні:

Віта Тимченко  
керівник проекту «Школи: партнери майбутнього»
національний координатор Jugend debattiert international
Тел.: +380 44 4969785
Vita.Tymchenko@goethe.de

Christoph Jeggle
ZfA Kiew
kiew@auslandsschulwesen.de

Language